sobota, 9 maja 2009

Odkrycia gastronomiczne maja


Dzisiaj weekendowy relaks i trochę znalezisk okołokulinarnych z naszego pięknego kraju i okolic. Zaczniemy od rzeczy dobrych:


W Coffee Heaven można zamówić kawę z mlekiem sojowym i wszelkimi tego konsekwencjami, w ten samej cenie co krowie. Elephant Latte jest kawą po prostu obłędną, od której nogi miękką i złość się rozpływa, niestety jej cena również pochodzi z wyżyn nieziemskich. W każdym razie - bardzo mi miło. Przy okazji, wiecie, że to jest polska sieć? Ja nie wiedziałam...Punkt Obsługi Gofra. Muszę kiedyś zrobić imprezę, gdzie każdy będzie robił swoje gofry, lody czy inne ustrojstwa i wystawić coś takiego właśnie. Od dzieciństwa mi się to marzy, chociaż wtedy było to związane raczej z utworzeniem Barku Cukierkowego :)


Przechodzimy do działu "WTF". Filetoser 12, 99:Przychodzą mi do głowy jakieś 4 źródła takiej nazwy i żadne z nich przyzwoite. Koszalin zresztą chyba lubi ciekawe klimaty, bo obok restauracji japońskiej otwarli jedyne na świecie jacuzzi dla mafii japońskiej:W ramach słowa na sobotę - przepisy, które zamierzam wypróbować w najbliższym czasie.

Pasztet oliwkowy
Pełnoziarniste muffinki brzoskwiniowe
Magdalenki z pesto z rukolą i suszonymi pomidorami (no pesto to na pewno z rukoli nie będzie, ale zamysł szczytny)
Kanapka ryżowa - ostateczny cios zadany kanapkom :>

2 komentarze:

  1. punkt obsługi gofra najbardziej mi się podoba :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za tego bloga, dzięki Tobie przeszłam na wegetarianizm, Twoje potrawy są naprawdę inspirujące!

    OdpowiedzUsuń

Pisz na temat :>

Ranking i toplista blogów i stron