piątek, 6 sierpnia 2010

Remont!

Jak widać na załączonym obrazku, po półtora roku wreszcie zmieniłam szablon. Dostałam w prezencie nowe logo od niesamowicie utalentowanej Zuzy Papli - z niesamowicie ogólnikowych wskazówek (eee no, to ja bym chciała takie zielone i trochę w stylu starych reklam, takie jak pin up girls i podoba mi się to logo, tyle że oczywiście moje musi być na odwrót) zrobiła małe internetowe dzieło, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna.Cały szablon został też poszerzony i w związku z tym mam pytanie: czy jest jakiś sposób na przeskalowanie starych zdjęć? Były dodawane duże i blogger przycinał je wg gustu, a teraz są zdecydowanie za małe. Będę wdzięczna za wskazówki.
Dodałam z boku linka do FAQ - nie ma go jeszcze, ale link już jest i wisi na moim sumieniu - oraz przyciski do oceniania przepisów pod każdym postem, zachęcam do korzystania, to tylko jedno kliknięcie:) Można też podzielić się linkiem na serwisie społecznościowym. Zastanawiałam się nad założeniem blogowi strony na Facebooku, ale na razie nie widzę dla niej zastosowania. Uaktualniłam listę czytanych blogów do stanu rzeczywistego i to by było chyba na tyle. Mam nadzieję, że wam się podoba - wszelkie uwagi mile widziane:)

8 komentarzy:

 1. Fajny nowy wygląd i banner. Zdjęcia możesz powiększyć w każdym poście. Jak wejdziesz w edycję potsa i klikniesz na zdjęcie pod spodem pojawią ci się opcje rozmiaru "małe, średnie, duże bardzo duże". Możesz też nacisnąć "Edytuj kod html" i wpisać własne wymiary po height i width

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę Twoją stronę na fejsie ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Top - bardzo ładny.
  Cała oprawa graficzna - też ładna.

  Ale za zielone linki na zielonym tle to pozabijam ;) przyciemnij trochę kolor w linkach, albo całkowicie zmień kolor, bo obecnie wygląda to mało czytelnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. btw. od dłuższego czasu myślę o przemeblowaniu na gotowanie.net.pl a zrobiłaś pozytywną reklamę Zuzie więc może też skorzystamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda super! Ale szkoda biednego chlebka, smutno mu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, dzięki, wiem, jak powiększyć w każdym nowym poście, tyle że nie chce mi się do nich wchodzić:) Liczyłam na to, że jest jakaś metoda zbiorowa.

  Za linki dziękuję - u mnie wyświetlają się jako duży kontrast, ale skoro są problemy, to zaraz zmienię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nowy layout bardzo dobry. Trochę mi szkoda smutnego chlebika, ale Ty właśnie walczysz z rutyną.

  OdpowiedzUsuń

Pisz na temat :>

Ranking i toplista blogów i stron