poniedziałek, 2 stycznia 2012

Szczęśliwi wygrani

To dobry Sylwester, jeżeli trzeba się z niego podnosić 2 dni:) Moim jedynym postanowieniem noworocznym jest spędzenie następnego na plaży w cieplejszym kraju. Nic więcej sobie nie obiecuję, bo doskonale wiem, że uwielbiam planować i na tym poprzestawać:)

Do rzeczy. Zwycięzcy głosowania:

Danie wigilijne: Krokiety z kapustą i grzybami w wykonaniu pani Bodziszyn zdeklasowały konkurencję

.Słodkości: tu bitwa była ostra, ale wygrało ciasto, które wszyscy kochają i tęsknią za nim bardzo, czyli Orzechowiec w wykonaniu Jadłonomii.


Najlepsza dla początkujących okazała się Babka Zebra z Bodziszyna.


Blog Vegan Monkey zdeklasował konkurencję i to nie dlatego, że miał najwięcej przepisów - jego dania zostały bardzo wysoko ocenione. Ponieważ wygrał w 2 kategoriach dostanie jedną, większą nagrodę:) Miałam szczery zamiar nagrodzić Was ręcznie robionymi rzeczami kuchennymi - uroczymi rękawicami kuchennymi, itd. ale, będę szczera, nie byłam zadowolona z wykonania na tyle, żeby kogoś nimi uszczęśliwiać więc wręczę to, co umiem robić najlepiej: syrop do kawy i zestaw wypasionych ciastek. Wszyscy wiedzą, że robię najlepsze ciastka:) W celu otrzymania nagrody musicie mi drogie Pani podać adres do wysyłki na maila, odezwę się do Was zresztą tą drogą. Gratulacje!

Jak już wspominałam 20 razy, przepisy zostaną zebrane w e-booka ku uciesze gawiedzi i powiadomię jak tylko zostanie on ukończony. Szczęśliwego Nowego Roku!

2 komentarze:

  1. Dziękuję wszystkim! Bardzo się cieszę, w takim razie niedługo więcej wegańskich przepisów na ciasta na blogu! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla zwycięzców, krokiety i orzechowca w takim wykonaniu chętnie zjadłabym też po świętach :).

    OdpowiedzUsuń

Pisz na temat :>

Ranking i toplista blogów i stron